Dodano 01/09/2014

Jesienny Festyn na Kurdwanowie pod znakiem sportu, muzyki i energooszczędności

W pierwszy weekend września (6-7.09), odbędzie się 21. Rodzinny Festyn „Jesień Kurdwanów 2014”, organizowany przez Spółdzielnię Kurdwanów Nowy, a wspierany przez Wawel Service.  Tegorocznej odsłonie imprezy towarzyszyć będzie moc atrakcji dla całej rodziny.

Jak co roku, święto dzielnicy podzielono na blok sportowy oraz część artystyczną.  Sobota upłynie pod znakiem zawodów sportowych: triobasket, zumba, oraz nordic walking dla seniorów. Zawodnikom będzie można kibicować na boiskach „Orlika” przy ul. Bujaka. Gwoździem programu będzie tradycyjny już mecz piłkarski: „Przyjaciele Kurdwanowa” kontra „Wawel Service”, zaplanowany na godzinę 17:30. W niedzielę na terenie osiedlowego parku rozpocznie się część artystyczna. Wystąpią m.in. „Czarno-Czarni” i „Buenos Amigos” oraz „Elvis Presley Show”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Baczkowa, Dziecięcy Regionalny Zespół „Małe Rożnowioki” oraz szkoła tańca „Flash Duo”.

Na uczestników Festynu czekają także liczne konkursy, stoiska gastronomiczne i handlowe. Zainteresowani zakupem własnego lokum będą mogli na miejscu porozmawiać ze specjalistami i doradcami z firmy Wawel Service. – Kurdwanów to dla nas bardzo ważne miejsce. To właśnie tu wybudowaliśmy naszą pierwszą inwestycję  – osiedle Millenia. Nadal budujemy na Kurdwanowie i dalej jesteśmy zaprzyjaźnieni ze Spółdzielnią Kurdwanów Nowy. Od lat razem organizujemy ten Festyn. Chcemy, by mieszkańcy osiedla poczuli więź, by się nawzajem poznawali i integrowali podczas wspólnej zabawy - mówi Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service.

Deweloper, który już od lat buduje na Kurdwanowie, podczas Festynu przedstawi nabywcom swój najnowszy projekt - nowoczesne, energooszczędne mieszkania z rządowymi dopłatami – Halszki 28A.  Odwiedzający będą również mogli liczyć na specjalną promocję, obowiązującą tylko podczas Festynu: „Ile pokoi - tyle rabatu”. Podczas imprezy na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy szczegółowo przedstawią zalety energooszczędnego budownictwa.

Festyn zakończy o godz. 21.30, oczekiwany każdego roku przez uczestników, pokaz ogni sztucznych. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

6 i 7 września zapraszamy również do stoiska Wawel Service podczas pierwszej powakacyjnej 105. Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań! Czekają tu na Państwa specjalne rabaty, kupony i promocje! Hala Centrum Targowego Chemobudowa ul. Klimeckiego 14 w Krakowie, od godziny 10:00  do 17:00

Zapraszamy!!

Czytaj również

9 sierpnia zapraszamy na Dzień Otwarty pierwszej w Polsce – certyfikowanej przez NFOŚiGW, energooszczędnej inwestycji - „Borkowska B1 i B2”. Goście będą mogli liczyć na specjalne warunki cenowe.

 

Czytaj więcej

Zobacz również