Dodano 01/08/2014

Wizja Mokotów z pozwoleniem na budowę

Z przyjemnością informujemy iż w dniu 18 czerwca 2014 roku Pozwolenie na Budowę naszej Wizji Mokotów uzyskało klauzulę ostateczności.

Wizja Mokotów Wawel Service Sp. z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego z usługami, biurami i garażem podziemnym. Inwestycja Wizja Mokotów będzie realizowana przy ulicy Garazowej 5.

WIZJA MOKOTÓW będzie nowoczesnym kompleksem mieszkalno-biurowo-usługowym położonym  przy ul. Garażowej 5 na warszawskim Mokotowie - jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic stolicy. Znajdzie się tu 156 mieszkań o powierzchni od 26 do 80 m2. Wszystkie lokale posiadać będą balkony, tarasy lub loggie. Nowoczesna bryła budynku o zróżnicowanej wysokosci od 5 do 7 kondygnacji, w kształcie przypominać będzie literę U, której wnętrze wypełni zielone patio. W budynku zaplanowano 5 klatek schodowych z windami, które komunikowac będą wszystkie kondygnacje, również poziom garażu.

Parter budynku przeznaczony będzie na usługi, a połnocno zachodni słupek budynku stanowić będą powierzchnie biurowe.

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów-Ksawerów, blisko Centrum Biznesowego, Galerii Mokotów oraz stacji metra Wierzbno.

Budynek zostanie oddany do użytkowania w 2016 roku.

Więcej na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wizja-mokotow

Czytaj również

V Konferencja  Emmerson Lumico „Trendy w Nieruchomościach” odbyła się 24 czerwca 2014 r. w hotelu Andel’s. Wawel Service wystąpił w roli prelegenta oraz sponsora wydarzenia.

Czytaj więcej

Zobacz również