Dodano 23/06/2014

Wawel Service nawiązał współpracę z Open Finance

Wawel Service rozpoczął współpracę z nowym partnerem – firmą Open Finance, zajmującą się doradztwem finansowym. Dzięki wzajemnej współpracy klienci obu firm będą mogli liczyć na kompleksową obsługę specjalistów w dziedzinie nieruchomości i finansów.

Współpraca Wawel Service i Open Finance w ramach Programu „Pakiet Korzyści” ma na celu zapewnienie kompleksowej obsługi klientów obu firm. Wawel Service zajmie się wyszukiwaniem nieruchomości ze swojej oferty, która będzie spełniała wymagania klienta, a Open Finance poprowadzi przez cały proces obsługi kredytowej - aż do zakupu wybranej nieruchomości.

 – Razem z Open Finance mówimy „nie” wysokim rachunkom. W tym momencie wspólnie pracujemy nad kilkoma specjalnymi produktami dedykowanymi naszym Klientom. Pakiet, który gotowy już teraz to bonus w wysokości 2 900 złotych, obejmujący koszty notariusza i wycenę nieruchomości lub ubezpieczenie pomostowe – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor działu Sprzedaży w Wawel Service. – Open Finance jest uznaną marką, dlatego bardzo cieszymy się z tej współpracy – dodaje.

Jak zapowiada Dyrektor działu Sprzedaży, o kolejnych promocjach i specjalnych ofertach dowiemy się już wkrótce. Już teraz pewne jest jednak, że Wawel Service, jako pierwszy deweloper w Polsce, zaoferował swoim klientom energooszczędne mieszkania z rządową dopłatą do kredytu 11 000 zł oraz 2 900 zł bonusu w pakiecie deweloperskim. Oferta dotyczy inwestycji Borkowska B1 i B2 na krakowskich Klinach.

Program „Pakiet Korzyści”, powstały w ramach współpracy obu firm, będzie obejmować miasta, w których zlokalizowane są oddziały Wawel Service i Open Finance, czyli Kraków i Warszawę.

Czytaj również

W ramach współpracy z Teatrem „Za Jeden Uśmiech” podczas imprezy w dniu 29 maja 2014 r. w Szpitalu Specjalistycznym im. St. Żeromskiego mogliśmy przynieść chorym dzieciom trochę radości.

Czytaj więcej

Zobacz również