Dodano 09/06/2014

Uroczystość nadania imienia Zespołowi Szkół Specjalnych

6 czerwca br. braliśmy udział we wspaniałej uroczystości nadania Zespołowi Szkół Specjalnych w Krakowie imienia Ludwika Jerzego Kerna. Oto foto-relacja z wydarzenia.

Uroczystość nadania Zespołowi Szkół Specjalnych w Krakowie imienia Ludwika Jerzego Kerna rozpoczęła się 6 czerwca br. o godz. 10.00.

Do siedziby Fundacji na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie, przy której działa Zespół Szkół Specjalnych, zjechali się zacni goście - m.in. Marta Stebnicka - wdowa po Ludwiku Jerzym Kernie oraz Krzysztof Kern; pełnomocnik Rzecznika Praw Dziecka; Kawalerowie Orderu Uśmiechu; dyrektorzy i uczniowie szkół oraz przedstawiciele władz lokalnych; sponsorzy i darczyńcy Fundacji.

Odsłonięcia tablicy pamiątkowej dokonała Marta Stebnicka

Po części oficjalnej w ogrodzie Fundacji odbył się rodzinny piknik.

Dorota Winiarska, Dyrektor ds. Marketingu Wawel Service, wręczyła nagrodę za zajęcie III miesjca w konkursie plastycznym, a Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service mocno zaangażował się w część artystyczną imprezy i zaśpiewał razem z Pracownikami i Podopiecznymi Fundacji.

Bardzo dziekujemy za zaproszenie na tak radosną i wzruszającą uroczystość. Serdecznie gratulujemy nadania Zespołowi Szkół Specjalnych w Krakowie imienia Ludwika Jerzego Kerna, a kadrze nauczycielskiej i uczniom życzymy samych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

Wawel Service współpracuje z Fundacją w ramach Kampanii "Budujemy z sercem".

 

Czytaj również

29 maja w siedzibie Fundacji na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie odbył się ekologiczny rodzinny piknik „Graj z zielone”. Impreza to część wspólnej kampanii Wawel Service i Fundacji – „Budujemy z sercem”.

Czytaj więcej

Zobacz również