Dodano 03/06/2014

Apartamenty Mochnackiego – budynek A z pozwoleniem na użytkowanie

28 maja 2014 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek A w Krakowie. Pierwsza z dwóch części inwestycji została oddana do użytku już w listopadzie 2013 roku.

Apartamenty Mochnackiego to kameralny kompleks dwóch nowoczesnych, trzypiętrowych budynków mieszkalnych, wyposażonych w cichobieżne windy. W każdym z nich zaprojektowano dwie klatki schodowe prowadzące do funkcjonalnych, jasnych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W ofercie dewelopera znajdują się zarówno małe lokale o powierzchni około 30 m2, jak i dwupoziomowe mieszkania (około 90 m2) na górnych kondygnacjach. Mieszkania posiadają balkony, a część tych, znajdujących się na parterze – ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. W budynku znajduje się wielostanowiskowy garaż podziemny.

Inwestycja przy ul. Mochnackiego to propozycja dla tych, którzy cenią sobie mieszkanie blisko Centrum, a jednocześnie nie chcą rezygnować z kameralnej zabudowy. Budynki są niewielkie, miłe dla oka i bardzo funkcjonalne - mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service. Nie powinien więc dziwić fakt, że 80% mieszkań w tej inwestycji ma już swoich właścicieli.

Ceny zależą od wielkości apartamentu oraz piętra - mieszkanie w tej inwestycji można nabyć już od 5.399 zł/ m2.

Lokalizacja inwestycji - u zbiegu ulic Mochnackiego i Zmartwychwstania Pańskiego - to jej największy atut. W najbliższej okolicy dominuje niska zabudowa mieszkalna, która wraz z rozbudowaną infrastrukturą miejską i bliskością terenów zielonych stworzy przyjazne miejsce do życia dla całej rodziny. Lokalizacja inwestycji charakteryzuje się bardzo dobrą dostępnością komunikacyjną z Centrum, a wyjazd z miasta ułatwia doskonałe połączenie z obwodnicą i autostradą.

Więcej informacji o inwestycji Apartamenty Mochnackiego na http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/mochnackiego

Czytaj również

W dniach 24-25 maja odbył się „Festiwal ekologiczny Wiatr i Woda”, zorganizowany w ramach XX Międzynarodowych Regat Ekologicznych. Organizatorem imprezy był Klub Żeglarski Horn Kraków, zaś partnerem wydarzenia - Wawel-Service. 

Czytaj więcej

Zobacz również