Dodano 03/06/2014

Graj w zielone – piknik ekologiczny (foto-relacja)

29 maja w siedzibie Fundacji na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie przy ul. Ułanów 25 w Krakowie, odbył się ekologiczny rodzinny piknik „Graj z zielone”. Impreza to część wspólnej kampanii Wawel Service i Fundacji – „Budujemy z sercem”. 

W programie znalazły się m.in. występy artystyczne Podopiecznych Fundacji, stoiska ze zdrowymi, ekologicznymi smakołykami, rodzinne gry i zabawy z nagrodami.

Na zakończenie imprezy Podopieczni Fundacji zaczęli ułkładać pewien napis z kolorowych kartek... Mimo, że nie udało się dzieciom ustawić literek w odpowiedniej kolejności - my zrozumieliśmy miły przekaz -  „Dziękujemy Wawel-Service” :)

My również bardzo dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i mamy nadzieję, że ekologiczny piknik "Graj w zielone" wpisze się na stałe w kalendarz organizowanych wspólnie imprez!

Czytaj również

28 maja 2014 roku Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Apartamenty Mochnackiego budynek A w Krakowie. Pierwsza z dwóch części inwestycji została oddana do użytku już w listopadzie 2013 roku.

Czytaj więcej

Zobacz również