Dodano 26/05/2014

„Graj w zielone” – ekologiczny rodzinny piknik w Krakowie

Już w ten czwartek, 29 maja, odbędzie się ekologiczny rodzinny piknik „Graj z zielone” - impreza, będąca częścią wspólnej kampanii Wawel Service i Fundacji - „Budujemy z sercem”. 

Ekozabawy, ekobudowanie i ekojedzenie, to tylko niektóre atrakcje ekologicznego rodzinnego pikniku „Graj w zielone”, który odbędzie się już w najbliższy czwartek, w ogrodzie Fundacji na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie przy ul. Ułanów 25 w Krakowie. Wydarzenie organizowane jest przez Fundację w ramach Krakowskiego Tygodnia Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością”.

Rodzinny piknik rozpocznie się o godzinie 10.00. W programie przewidziano m.in. występy artystyczne Podopiecznych Fundacji, stoiska ze zdrowymi, ekologicznymi smakołykami, rodzinne gry i zabawy z nagrodami. Do udziału w rodzinnym pikniku ekologicznym organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych działaniami proekologicznymi, chcących zdrowo żyć i energooszczędnie mieszkać. Na zaproszenie Fundacji deweloper Wawel Service zaprezentuje ofertę energooszczędnych domów i mieszkań.

Piknik ekologiczny „Graj w zielone” jest częścią Kampanii „Budujemy z sercem”, którą prowadzą wspólnie Fundacja na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie oraz Wawel Service.

 

 

 

Czytaj również

16 maja pracownicy Wawel Service wystartowali w Biegu Nocnym organizowanym w ramach Cracovia Maraton. Nasi biegacze nie przestraszyli się deszczu i o 21.00 ruszyli dookoła Błoń.

Czytaj więcej

Zobacz również