Dodano 14/05/2014

Pracownicy Wawel Service wystartują w Biegu Nocnym

W piątek, 16 maja, późnym wieczorem, pracownicy Wawel Service staną na linii startu Biegu Nocnego organizowanego w ramach Cracovia Maraton. Liczymy na gorący doping!

Cracovia Maraton organizowany od 2002 roku to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. Impreza odbywa się pod hasłem "Z historią w tle", prowadzi przez najpiękniejsze zakątki starego Krakowa. W tym roku atest zyskała również trasa – Biegu Nocnego na 10 km. Bieg ten będzie pierwszym akordem trzydniowego święta i rozpocznie się w piątkowy wieczór, 16 maja.

Na Bieg Nocny zapraszamy Państwa szczególnie serdecznie, ponieważ na linii startu staną nasi pracownicy. Wawel Service od początku podejmuje szereg działań na rzecz promocji zdrowia i aktywnego spędzania wolnego czasu. Staramy się rozpowszechniać zdrowy tryb życia wśród pracowników – organizujemy charytatywne mecze piłki nożnej i zawody narciarskie. Wierzymy, że sport bardzo dobrze wpływa na samopoczucie, a przy okazji jest najlepszym narzędziem integracji między pracownikami – komentuje Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service.

Zapraszamy do kibicowania pracownikom Wawel Service podczas Biegu Nocnego – 16 maja od godz. 21.00. Start Biegu Nocnego nastąpi z deptaku przy al. 3 Maja w okolicy kamienia papieskiego.

Liczymy na gorący doping!

Czytaj również

Wawel Service promuje mieszkania energooszczędne ze swojej oferty rozdając Klientom Bony Mieszkaniowe, upoważniające do pobrania dopłaty do kredytu hipotecznego - 11.000 zł.

Czytaj więcej

Zobacz również