Dodano 14/05/2014

Zagłosuj na Osadę Czorsztyn

Miło nam poinformować, że jedna z naszych inwestycji – Osada Czorsztyn – zakwalifikowała się do plebiscytu projektu „Żyj w zgodzie z naturą”. Prosimy o oddawanie głosów!

Konkurs „Żyj w zgodzie z naturą” ma na celu wyłonienie najciekawszych przykładów związanych z prowadzeniem biznesu na obszarach Natura2000, a także pomysłów władz i społeczności lokalnych na przyciągnięcie w te tereny turystów.  9 maja jury ogłosiło jedenaście najlepszych rozwiązań, wybranych spośród wszystkich opublikowanych w serwisie.  

Natomiast dwunasty przykład wybiorą internauci w głosowaniu, które rozpoczęło się 9 maja i trwać będzie do 23 maja. Wśród zakwalifikowanych znalazła się inwestycja Wawel Service – Osada Czorsztyn. Wszystkich, którym bliskie są okolice Jeziora Czorsztyńskiego i Pieniny - bardzo prosimy o oddanie na nas swojego głosu: http://www.natura2000.biz/glosowanie.php (obszar: Pieniny, Wawel Service).

Osada Czorsztyn (www.osadaczorsztyn.info) to energooszczędny kompleks całorocznych, luksusowych willi usytuowanych nad Jeziorem Czorsztyńskim. To magiczne miejsce, do którego tęskni każdy, kto odwiedzi je chociaż na chwilę.

Do budowy kompleksu wykorzystano drewno w połączeniu z murarką oraz elementami ze szkła i stali wysokiej trwałości. Niesamowity efekt połączenia tradycji z nowoczesnością jest trwały – zaplanowany na dekady. Pomieszczenia domów są jasne, przestronne i zachowują wysoką termoizolacyjność. Domy jednorodzinne (o metrażach: 126,35 m2 , 146,20 m2  lub 157,80 m2) są stawiane równolegle, po pięć,  z jednoczesnym zagospodarowaniem i aranżacją otaczającej je zieleni. Teren osady jest ogrodzony.

Osada Czorsztyn jest oddalona od Krakowa tylko o 100 km, znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Z cypla, na którym rozplanowano domy rozpościera się przepiękny widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Na ogrodzonym terenie osady znajduje się basen oraz szałas z paleniskiem  - miejsce towarzyskich spotkań. Okolicy strzegą dwa zamki w Nidzicy i Czorsztynie.

Bardzo prosimy o oddanie swojego głosu na to niezwykłe miejsce http://www.natura2000.biz/glosowanie.php (obszar: Pieniny, Wawel Service).

Zachęcamy do obejrzenia filmu: http://youtu.be/XySgi-hTjhk

Czytaj również

W piątek, 16 maja, późnym wieczorem, pracownicy Wawel Service staną na linii startu Biegu Nocnego organizowanego w ramach Cracovia Maraton. Liczymy na gorący doping!

Czytaj więcej

Zobacz również