Dodano 12/03/2014

Promocja Wawel Service na Targach nowyadres.pl

Już w ten weekend - 15. i 16. marca, przy ul. Klimeckiego 14, odbędą się Małopolskie Targi Mieszkań i Domów. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy.

Dlaczego warto odwiedzić stoisko Wawel Service A1 podczas Targów?

Od tego roku kupno pierwszego mieszkania jest łatwiejsze z rządowym programem „Mieszkanie dla Młodych”. Podczas targów zaprezentujemy mieszkania dostępne w ramach MdM w energooszczędnych inwestycjach na Klinach - Borkowska B1 i B2 (pierwszej energooszczędnej wielorodzinnej inwestycji w Polsce zakwalifikowanej do dopłat w ramach programu NFOŚiGW) oraz na Kurdwanowie - Halszki 28A.

Jak zwykle przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych ofert i promocji, obowiązujących tylko podczas imprezy:

  • Komórka lokatorska gratis!

Każda osoba która podczas targów zarezerwuje mieszkanie w inwestycji Halszki 28A - energooszczędnym, wielorodzinnym budynku zlokalizowanym na krakowskim Kurdwanowie,  otrzyma komórkę lokatorska GRATIS!

Halszki 28A  to II etap rozbudowy osiedla, tym razem wykonany w nowoczesnej i energooszczędnej technologii, w której przewidziano 94 funkcjonalne i jasne mieszkania o pow. od 30 do 80 metrów kwadratowych.

Czytaj więcej o inwestycji Halszki 28A

  • Słoneczna promocja

Nie masz jeszcze planów na majówkę? Pierwsze 5. osób, które podczas targów zarezerwują mieszkanie w inwestycji Wężyka 10 – Wawel Service zaprasza na luksusowy, orientalny weekend w Kinga Hotel Wellness w Czorsztynie (www.kingahotel.com).

Pobyt połączony zostanie ze zwiedzaniem ekskluzywnego apartamentu pokazowego w inwestycji Wawel Service Osada Czorsztyn nad jeziorem Czorsztyńskim!

Czorsztyn to idealne miejsce do wyciszenia myśli, jak i aktywnego spędzania czasu na łonie natury (żagle, kajaki, surfing, rowery, konie, paralotnie, wędkarstwo, wyciągi narciarskie, rajdy terenowe i wiele innych). To magiczne miejsce, do którego tęskni każdy, kto odwiedzi je chociaż na chwilę!

Czytaj więcej o inwestycji Wężyka 10

O szczegóły promocji pytaj doradców przy stoisku Wawel Service – A1!

 

Targi Mieszkań i Domów 15-16. marca 2014 r.

Centrum Targowe Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

 

Zapraszamy!

 

Czytaj również

Nie masz jeszcze planów na majówkę? Pierwsze 5. osób, które w marcu br. zarezerwują mieszkanie w inwestycji Wężyka 10 – Wawel Service zaprasza na luksusowy, orientalny weekend w Kinga Hotel Wellness w Czorsztynie!

Czytaj więcej

Zobacz również