Dodano 22/02/2014

Inauguracja nowej, energooszczędnej inwestycji - Halszki 28A

Podczas rozpoczynającej się 22 lutego 102.Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań zaprezentujemy Państwu naszą najnowszą inwestycję – Halszki 28 A – nowoczesny, energooszczędny budynek wielorodzinny zlokalizowany na krakowskim Kurdwanowie. To nie tylko idealne miejsce do zamieszkania, ale również perspektywiczna inwestycja.

Halszki 28 A - dobry wybór dla kieszeni i środowiska

Inwestycja Halszki 28 to nowoczesny, energooszczędny wielorodzinny budynek mieszkalny. Znajdą się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale w tym pięciokondygnacyjnym budynku posiadać będą balkony, a mieszkania usytuowane na parterze – ogródki do samodzielnej aranżacji.

Budynek charakteryzować się będzie ciekawą formą architektoniczną, komfortowo zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesną technologią wykonania. Projektując inwestycję nie zapomniano o posiadaczach samochodów - przewidziano tu podziemny parking wraz z miejscami garażowymi oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. W inwestycji zainstalowana zostanie również cichobieżna winda łącząca garaż oraz wszystkie piętra budynku. Dodatkowo w podziemiach inwestycji zostaną zlokalizowane komórki lokatorskie.

Mieszkania dostępne w Programie Mieszkanie dla Młodych!

Mniejsze koszty większego komfortu

Inwestycja Halszki 28 A – spełniać będzie standardy budynków energooszczędnych - dla nabywców oznacza to możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego (11 tys. zł) w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mieszkania w inwestycji Halszki 28 A będą mogły być eksploatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Budynek zostanie wyposażony wwysokosprawną kotłownie gazową kondensacyjną. W odróżnieniu od tradycyjnego kotła, technologia kondensacji pozwala pozyskać dodatkowe ciepło z uwalnianych do atmosfery spalin, które jest ponownie wykorzystane do ogrzewania.  

W inwestycji zostanie zainstalowany system rekuperacji, czyli odzyskiwanie ciepła zpowietrza wywiewanego na zewnątrz budynku. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort.

Kurdwanów – dzielnica dobrze skomunikowana

Inwestycja Halszki 28 A powstanie u zbiegu ulic Halszki i Wysłouchów na krakowskim Kurdwanowie. To jedna z ciekawszych lokalizacji w Krakowie pod względem skomunikowania z resztą miasta! Znakomity dojazd samochodem zarówno od strony Centrum, Starego Podgórza, jak i Borku Fałęckiego, Wieliczki, Bieżanowa czy Swoszowic uzupełnia MPK z wieloma liniami autobusowymi oraz linią szybkiego tramwaju.

Mieszkańcy tej części Krakowa korzystają z doskonale rozwiniętej infrastruktury osiedlowej: są tu liczne szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, apteki oraz punkty usługowe. W rejonie inwestycji znajduje się centrum handlowe Bonarka City Center.

Nie brakuje tu również miejsc dla miłośników aktywności sportowej – znajdują się tu boiska z nawierzchnią naturalną i sztuczną, kryty basen, klub fitness & wellness. Skoncentrowana w tym miejscu nowa zabudowa zapewni przyjazne sąsiedztwo.

Halszki 28A to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niższych kosztach zakupu i eksploatacji mieszkania, wysokim komforcie oraz ochronie środowiska!

Zapraszamy do naszego stoiska po więcej informacji!

 

Hala Centrum Targowego Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, Kraków

sobota (22 lutego) - niedziela (23 lutego)

od godziny 10:00  do 17:00.

 

Czytaj również

W dniach 22 i 23 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Wawel Service przygotował dla Państwa specjalną promocję obowiązującą tylko podczas targowego weekendu.

Czytaj więcej

Zobacz również