Dodano 19/02/2014

Metry mieszkań gratis na 102. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań

W dniach 22 i 23 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku Krakowska Giełda Domów i Mieszkań. Wawel Service przygotował dla Państwa specjalną promocję obowiązującą tylko podczas targowego weekendu.

Dlaczego warto odwiedzić stoisko Wawel Service podczas Giełdy? Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję:

metr mieszkania GRATIS!  

Jeśli podczas targowego weekendu Klient zarezerwuje mieszkanie w dowolnej inwestycji Wawel Service, dostanie upust na całe mieszkanie odpowiadający cenie za metr kwadratowy danego lokum. Przykładowo jeśli zdecydujecie się Państwo się na mieszkanie za 5000zł/m2 otrzymacie upust w wysokości 5000zł na całość nieruchomości!!

Szczególne serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane energooszczędnym budownictwem. Miło nam poinformować, że nasza inwestycja „Borkowska B1 i B2”, jako pierwsza w Polsce, pozytywnie przeszła proces weryfikacji NFOŚiGW i spełnia wymogi standardu NF40. Oznacza to, że nabywcy mieszkań w inwestycji będą mogli skorzystać z dopłat do kredytu hipotecznego w ramach programu NFOŚiGW.

W ofercie Wawel Service znajdują się również mieszkania kwalifikujące się dopłat w ramach Programu Mieszkanie dla Młodych. Nabywcy mieszkań w inwestycji „Borkowska B1 i B2” mogą wiec skorzystać z dwóch dopłat: 10 proc. w ramach programu MdM oraz 11 tys. zł w ramach Programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podczas Giełdy zainaugurujemy dwie najnowsze inwestycje:

  • Wężyka 10 – inwestycję wyposażoną w kolektory słoneczne
  • Halszki 28A – energooszczędny budynek wielorodzinny (wybrane mieszkania w programie MdM)

Zapraszamy do naszego stoiska po więcej informacji!

 

Hala Centrum Targowego Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, Kraków

sobota (22 lutego) - niedziela (23 lutego)

od godziny 10:00  do 17:00.

 

Czytaj również

W 11. edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik „Builder”, firma Wawel Service została uhonorowana godłem Budowlana Firma Roku, a prezesi Bogusław Maciaś i Grzegorz Zagrabski otrzymali wyróżnienia za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy w 2013 roku.

Czytaj więcej

Zobacz również