Dodano 31/01/2014

Wyjątkowy koncert w Fundacji

29 grudnia br. w siedzibie Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie w Krakowie odbył się wyjątkowy koncert. Uczniowie szkół muzycznych z Krakowa i okolic zagrali i zaśpiewali dla Podopiecznych Fundacji. Oto foto relacja z wydarzenia, na które również zostaliśmy zaproszeni.

Noworoczny koncert w Fundacji to ważna impreza integrująca Podopiecznych, ich rodziny, pracowników Fundacji, oraz różnorodne środowiska: młodych artystów, nauczycieli, przedstawicieli biznesu czy mediów. I my mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wyjątkowym koncercie.

Na scenie stanęli utalentowani młodzi artyści – uczniowie krakowskiej Szkoły Muzycznej oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach. Koncert poprowadziła: Barbara Pacura.

Zobaczcie zdjęcia z tego wyjątkowego koncertu:

Wspólnie z Fundacją dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie  zainaugurowaliśmy kampanię „Budujemy z sercem”. Pragniemy pomóc rozbudować ośrodek przy ul. Ułanów w Krakowie i profesjonalnie go wyposażyć, aby jak najlepiej służył Podopiecznym. Wspólnie z Fundacją Wawel Service realizuje powyższe cele, ale dzięki Państwa wsparciu nasze działania mogą przynieść jeszcze większy efekt!

Jeśli chcesz pomóc Fundacji stworzyć miejsce, w którym jej Podopieczni będą czuli się najlepiej przekaż 1% podatku Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie.

Wystarczy na ostatniej stronie formularza PIT wpisać numer KRS 0000032977. To najszybszy sposób pomocy najbardziej potrzebującym.

TUTAJ dowiecie się więcej o samej Fundacji oraz jej Podopiecznych.

Czytaj również

Jeśli chcesz razem z Wawel Service pomóc krakowskiej Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie stworzyć miejsce, w którym jej Podpopieczni będą czuli się najlepiej - przekaż 1% podatku.

Czytaj więcej

Zobacz również