Dodano 29/11/2013

„Wielicka 44” – mieszkania gotowe do odbioru!

Z przyjemnością informujemy, że 25 listopada br., Wawel Service uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Wielicka 44 (budynek A i B) w Krakowie. Lokale są już gotowe do zamieszkania.

Oddana do użytkowania inwestycja "Wielicka 44" to nowoczesny kompleks dwóch budynków wielorodzinnych, usytuowanych na Podgórzu - pięknej i modnej dzielnicy Krakowa. W dwóch, wchodzących w skład kompleksu, budynkach znajduje się 140 mieszkań o zróżnicowanej liczbie pomieszczeń i metrażu - od 35 do 101 m2.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, a te znajdujące się na parterze posiadają przydomowe ogródki. W budynkach znajdują się wielostanowiskowe garaże podziemne, dla lokatorów przewidziano również miejsca postojowe naziemne. Na parterze budynku zaprojektowano przestrzeń dla lokali handlowo – usługowych o przeznaczeniu biurowym, medycznym lub bankowym.

Ceny mieszkań w inwestycji „Wielicka 44” zaczynają się już od 4 899 zł/m2 brutto.

Otoczenie inwestycji zaprojektowane zostało tak, aby każdemu mieszkało się tutaj bezpiecznie i komfortowo – znajdują się tu ścieżki spacerowe, place zabaw dla dzieci oraz zieleńce. Na wyjątkowość lokalizacji inwestycji składa się również bliskość zielonych terenów Krakowa: Rezerwatu Przyrody Nieożywionej Bonarka, zalewu Bagry, Kopca Krakusa oraz Parku Bednarskiego w starej części Podgórza.

Położenie kompleksu mieszkaniowego „Wielicka 44” to niewątpliwie jego ogromny atut – to tylko 3 km od Rynku Głównego. Dogodny transport do ul. Wielickiej gwarantuje rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej, jak i autobusowej.

Oddanie inwestycji „Wielicka 44” do użytkowania oznacza, że przyszli nabywcy mogą od razu po zakupie przystąpić do odbioru mieszkania, a w krótkim okresie czasu - do przeprowadzki!

Więcej informacji: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/wielicka-44

Czytaj również

Poszukiwaczy miejsc wyjątkowych zapraszamy na Dzień Otwarty "Apartamentów Sowiniec" przy ul. Wiosennej 6 - 30 listopada, od godziny 10.00 - 16.00.

Czytaj więcej

Zobacz również