Dodano 22/11/2013

Wyjątkowe atrakcje na 101. Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań

Już w ten weekend (23-24 listopada) serdecznie zapraszamy na - ostatnią w tym roku - 101. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań. Wawel Service, ze swoją wyjątkową ofertą, czeka na Państwa przy stoisku nr 66.

Podczas Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań zainaugurujemy:

  • Apartamenty Sowiniec – luksusową inwestycję usytuowaną na Woli Justowskiej, skierowaną do ludzi, którzy szukają nie tylko dobrej lokalizacji i niebanalnej architektury, ale przede wszystkim nieograniczonej przestrzeni – w pełni swojego miejsca…

Apartamenty Sowiniec to niezwykłe sąsiedztwo, ciekawa historia, wszechobecna sztuka i szczypta Japonii. A do tego wszystkiego możliwość zakupu mieszkania wraz z projektem wykończenia i aranżacji wnętrz gratis!

Oprócz możliwości porozmawiania z doradcami Wawel Service na temat oferty, będzie można zdobyć zaproszenie na pełen atrakcji Dzień Otwarty inwestycji Apartamenty Sowiniec, który odbędzie się 30 listopada br. Zapewniamy Państwa, że warto odkryć wyjątkowy klimat tego miejsca osobiście!

Dlaczego jeszcze warto odwiedzić Giełdę? Szczególne serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane energooszczędnym budownictwem. Miło nam poinformować Państwa, że nasza nowa inwestycja „Borkowska B1 i B2”, jako pierwsza w Polsce, pozytywnie przeszła proces weryfikacji NFOŚiGW i spełnia wymogi standardu NF40. Oznacza to, że nabywcy mieszkań w inwestycji będą mogli skorzystać z dopłat do kredytu hipotecznego (11 000 zł) w ramach programu NFOŚiGW. Zapraszamy do naszego stoiska nr 66 po więcej informacji!

Serdecznie zapraszamy!

Hala Centrum Targowego Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14, Kraków

sobotę (23 listopada) - niedziela (24 listopada)

od godziny 10:00  do 17:00.

Czytaj również

Już po raz czwarty wspólnie z Klubem Sportowym Glosator Wawel Service otwiera sezon narciarski. Na lodowcu Stubai i w Kaprun odbyły się pierwsze w tym sezonie zgrupowania dla sekcji narciarskiej.

Czytaj więcej

Zobacz również