Dodano 11/10/2013

Stół z pokazowego „Domu dla Każdego” nominowany do Best of Year Awards 2013

Z przyjemnością informujemy, że znajdujący się w pokazowym „Domu dla Każdego”, stół Odyssey by Mac Stopa Samsung Staron ®/Krause jest kandydatem w nowojorskim konkursie Best of Year Awards 2013 w kategorii – Meble.

Najlepszy produkt roku zostanie wybrany za pośrednictwem głosowania online na stronie internetowej http://boyawards.interiordesign.net/voting/category/furniture-contract-tables . W plebiscycie liczą się głosy internautów – projektantów wnętrz i architektów. Głosować można do 11 października. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 5 grudnia 2013 podczas uroczystości w Nowym Jorku.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego pokazowego, energooszczędnego „Domu dla Każdego”, by na własne oczy zobaczyć wyróżniony stół i inne wspaniałe propozycje wyposażenia od naszych Partnerów.

Zachęcamy do skontaktowania się z doradcą w celu umówienia się na wizytę w wybranym lokalu pokazowym:  Biuro sprzedaży Wawel Service, Kraków, ul. Plac na Groblach 21, tel.: (12) 628 06 00, e -mail: biuro@taniemieszkania.pl

Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji o inwestycji „Dom dla Każdego” http://krause-design.pl

Więcej informacji o producencie: http://krause-design.pl

 

Czytaj również

4 października 2013 roku w Katowicach odbyła się Konferencja „Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce” podsumowująca Projekt „Buduj z Energią”. 

Czytaj więcej

Zobacz również