Dodano 04/10/2013

„Dobre Klimaty” w "Osadzie Czorsztyn"

4 października o godzinie 19:05 TVN Meteo wyświetli kolejny odcinek programu Tomasza Zubilewicza „Dobre Klimaty”. Jest to cykl programów na temat budownictwa energooszczędnego. Bohaterem odcinka będzie inwestycja Wawel Service –„Osada Czorsztyn”.

Program „Dobre Kimaty” to cykl 19 odcinków na temat budownictwa energooszczędnego, współfinansowany przez NFOŚiGW. Prowadzący Tomasz Zubilewicz wyruszy na poszukiwanie najbardziej zaawansowanych technologii energooszczędnych stosowanych w domach na terenie kraju, jak i za granicą. Tym razem zawita do "Osady Czorsztyn" - energooszczędnego kompleksu całorocznych, luksusowych willi nad Jeziorem Czorsztyńskim. Prowadzący oprowadzi widzów po inwestycji, przybliży technologię budowy domów, zastosowane w nich rozwiązania energooszczędne oraz ich możliwości aranżacyjne. 

Naturalne materiały, regionalna architektura

Osada Czorsztyn to jedyny tego typu w regionie kompleks całorocznych, luksusowych willi. Góralski charakter, naturalne materiały: drewno, kamień wspaniale współgrają z aluminium i szkłem – mówi Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service. - To magiczne miejsce, do którego tęskni każdy, kto odwiedzi je chociaż na chwilę – dodaje.

Do budowy kompleksu wykorzystano drewno w połączeniu z murarką oraz elementami ze szkła i stali wysokiej trwałości. Niesamowity efekt połączenia tradycji z nowoczesnością jest trwały – zaplanowany na dekady. Pomieszczenia domów są jasne, przestronne i zachowują wysoką termoizolacyjność. Domy jednorodzinne (o metrażach: 126,35 m2 , 146,20 m2  lub 157,80 m2) są stawiane równolegle, po pięć,  z jednoczesnym zagospodarowaniem i aranżacją otaczającej je zieleni. Teren osady jest ogrodzony.

Ekologiczna osada nad Jeziorem Czorsztyńskim

"Osada Czorsztyn" jest oddalona od Krakowa tylko o 100km, znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Z cypla, na którym rozplanowano domy rozpościera się przepiękny widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Na ogrodzonym terenie osady znajduje się basen oraz szałas z paleniskiem  - miejsce towarzyskich spotkań. Okolicy strzegą dwa zamki w Nidzicy i Czorsztynie.

Premiera odcinka „Dobre Klimaty” w ten piątek (4.10) o godzinie 19:05 w TVN Meteo.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

 

Więcej informacji inwestycji „Osada Czorsztyn” na www.osadaczorsztyn.pl oraz www.doradcy.wawelservice.pl

Czytaj również

Rozpoczynamy budowę nowej inwestycji na krakowskich Czyżynach. Wężyka 10 to nowoczesny budynek wielorodzinny mieszczący 48 funkcjonalnych mieszkań. Inwestycja już teraz cieszy dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

 

 

Czytaj więcej

Zobacz również