Dodano 26/09/2013

Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce

Debata „Perspektywy dla rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce” odbędzie się 4 października 2013 roku w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum, przy ul. Ligockiej 103 (budynek 3) w Katowicach. W konferencji udział wezmą eksperci w dziedzinie budownictwa energooszczędnego i pasywnego z branży budowlanej, technologicznej, architekci, pracownicy naukowi oraz przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i Banku Zachodniego WBK.

Konferencję poprowadzi Michał Muzyczuk, który wraz ze swoją rodziną i ekipą telewizyjną przez miesiąc testował energooszczędny „Dom dla Każdego” w Michałowicach. W trakcie debaty goście będą mogli zapoznać się z wynikami eksperymentu oraz powstałymi na tej podstawie materiałami filmowymi, emitowanymi na antenie TVP Info.

Inwestycja „Dom dla Każdego” w Michałowicach, główny bohater eksperymentu, stanowi część oferty Wawel Service. Inwestycja realizowana jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Budownictwa Energooszczędnego wraz z cenionymi partnerami, które użyczają swych technologii: BASF i Viessmann.

Więcej informacji poniżej oraz na www.eko-budowanie.pl, www.domdlakazdego.info

 Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj również

Już w najbliższy piątek (20 września) pierwszy odcinek nowej serii programu Tomasza Zubilewicza „Dobre Klimaty”. Bohaterem odcinka będzie nasz energooszczędny „Dom dla Każdego” Michałowicach. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj więcej

Zobacz również