Dodano 06/09/2013

100. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań 7 - 8 września 2013 r.

Wawel Service serdecznie zaprasza na pierwszą po wakacyjnej przerwie - 100. Krakowską Giełdę Domów i Mieszkań.

Podczas Giełdy zaprezentujemy Państwu dwa najnowsze projekty, które mamy zamiar wprowadzić do sprzedaży jeszcze tej jesieni. Nasi Klienci będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnych promocji.

Serdecznie Państwa zapraszamy do hali Centrum Targowego Chemobudowa przy ulicy Klimeckiego 14 w Krakowie w sobotę 7 września oraz w niedzielę 8 września od godziny 10:00  do 17:00

Organizotorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje dla odwiedzających, do dyspozycji odwiedzających będzie również kawiarenka, bar Yana Sushi, kącik zabaw dla dzieci, a także bezpłatny parking. Każdy z odwiedzających otrzyma bezpłatny katalog giełdowy zawierający ciekawostki i analizy z rynku mieszkaniowego oraz prezentacje inwestycji wszystkich wystawców.

Całkowity dochód z biletów wstępu będzie przeznaczony na wsparcie krakowskiej Fundacji "Mała Przystań", prowadzącej dzienny ośrodek opieki nad dziećmi znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej.

Zapraszamy do stoiska Wawel Service nr 67!

Czytaj również

W pierwszy weekend września na krakowskim osiedlu Kurdwanów Nowy obył się doroczny Festyn “Jesień Kurdwanowa”. Mieszkańcy i sympatycy osiedla bawili się od soboty do niedzieli biorąc udział w licznych wydarzeniach sportowych i kulturalnych.

Czytaj więcej

Zobacz również