Dodano 28/08/2013

Serdecznie zapraszamy na 20. "Jesień Kurdwanowa"

Szanowni Państwo!

Wawel Service serdecznie zaprasza do udziału w 20. edycji Festiwalu „Jesień Kurdwanowa”, który odbędzie się w dniach 30.08.2012 – 01.09.2013 w Krakowie. Organizatorem imprezy jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kurdwanów Nowy".

Szczególnie serdecznie zapraszamy Państwa na:

  • mecz piłkarski: „Przyjaciele Kurdwanowa –Drużyna TVP Kraków ”, który odbędzie się w dniu 31.08 o godz. 17.00. Celem meczu jest pozyskanie środków finansowych na rzecz krakowskiej Fundacji dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych Niepełnosprawnych Intelektualnie, wraz z którą krakowski deweloper zainicjował kampanię „Budujemy z sercem”. Wolne datki na rzecz podopiecznych Fundacji będzie można wrzucać do oznaczonych, specjalnie przygotowanych puszek.
  • happening artystyczny dla dzieci, który zaplanowany jest  01.09 na terenie parku. Dzieci będą mogły zaprezentować swoje zdolności plastyczne, kolorując osiedla firmy Wawel Service na przygotowanych do tego wielkich plakatach.

Zainteresowani zakupem własnego lokum będą mogli również porozmawiać ze specjalistami i doradcami z firmy Wawel Service przy naszym firmowym stoisku.

Wawel Service od początku swojej działalności wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców budowanych przez siebie osiedli, angażując się w wydarzenia sportowe i artystyczne wspierające rozwój dzielnicy. I w tym roku, nie mogło nas na „Jesieni Kurdwanowa” zabraknąć.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program imprezy na www.kurdwanownowy.pl

 

Czytaj również

Informujemy, że w dniu  16.08.2013  Biura Sorezdaży przy naszych krakowskich inwestycjach będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!

Czytaj więcej

Zobacz również