Dodano 12/08/2013

W wakacje zwiedzaj pokazowe mieszkania i domy z oferty Wawel Service

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia możliwości aranżacyjnych i jakości naszych inwestycji podczas osobistej wizyty w lokalach pokazowych:

  • Dom dla Każdego  - osiedle domów energooszczędnych wykonanych w innowacyjnej technologii ze spienionego polistyrenu. Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych i technicznych „Dom dla Każdego” może być eksploatowany przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii przeznaczonej do ogrzewania.

Inwestycja „Dom dla Każdego” to energooszczędne domy z dopłatą do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Sprawdź więcej na stronie www.taniemieszkania.pl/oferta/etapy/dom-dla-kazdego-green-valley oraz w programie „Dom Marzeń” w każdą wakacyjną sobotę o godz. 11.00 na TVP Info.

  • Willa Sowiniec – luksusowa enklawa 14 budynków apartamentowych oraz jednorodzinnych, zlokalizowana na Woli Justowskiej, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, zaprojektowana z myślą o nowoczesnym i wymagającym Kliencie. Willa Sowiniec to pewna inwestycja dla osób ceniących sobie wyższe standardy mieszkaniowe, komfort i bliskość natury.

Komfortowe mieszkania w atrakcyjnej cenie – sprawdź naszą ofertę na: http://www.willasowiniec.pl

Zachęcamy do skontaktowania się z doradcą w celu umówienia się na wizytę w wybranym lokalu pokazowym:  Biuro sprzedaży Wawel Service, Kraków, ul. Plac na Groblach 21, tel.: (12) 628 06 00, e -mail: biuro@taniemieszkania.pl

Mamy nadzieję, że lokale pokazowe spotkają się z Państwa uznaniem i będą inspiracją podczas urządzania własnego mieszkania lub domu w jednej z inwestycji Wawel Service.

 

Serdecznie zapraszamy!

Wawel Service

Czytaj również

Inwestycje "Dom dla Każdego" Michałowicach i Niepołomicach mają być pierwszym w Krakowie certyfikowanym osiedlem domów energooszczędnych. Domy na naszym osiedlu będzie można nabyć korzystając z dopłat NFOŚiGW. 

Czytaj więcej

Zobacz również