Dodano 07/08/2013

Budowa energooszczędnej inwestycji Borkowska B1 i B2 rozpoczęta

Nowa, energooszczędna inwestycja Wawel Service - Borkowska B1 i B2 składać się będzie z dwóch 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych. W obu budynkach znajdzie się łącznie 89 mieszkań: 1-, 2- i 3- pokojowych. Mieszkania położone wyżej wyposażone zostaną w balkony, natomiast te, zlokalizowane na parterze w wydzielone ogródki do indywidualnego zagospodarowania i aranżacji. Na terenie osiedla zaprojektowano funkcjonalne ciągi spacerowe, place zabaw oraz miejsca rekreacji, a sam teren będzie ogrodzony i objęty całodobowym nadzorem.

Tanie w zakupie, tanie w eksploatacji

Wawel Service mocno stawia na budownictwo energooszczędne. - Wszystkie nasze nowe wielorodzinne budynki mieszkalne będą spełniały warunki umożliwiające uzyskanie dopłaty do kredytu z NFOŚiGW. Już teraz mamy zaprojektowanych ponad 200 takich mieszkań, które dzięki dopłacie będą tanie w zakupie i tanie w eksploatacji – mówi Piotr Kijanka, Dyrektor Działu Sprzedaży Wawel Service.

Jedną z takich inwestycji jest Borkowska, Budynek B1 i B2 w Krakowie. Poprzez zastosowane rozwiązania projektowe i techniczne mieszkania mogą być eksploatowane przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii. Oznacza to nie tylko mniejsze koszty utrzymania mieszkania, ale także większy komfort - ekonomiczne ogrzewanie zimą, skuteczne chłodzenie latem, a także doskonały mikroklimat, który zapewnia efektywna filtracja powietrza.

Ale to nie koniec oszczędności - zainteresowani mieszkaniem w energooszczędnych budynkach przy ulicy Borkowskiej B1 i B2 mogą teraz skorzystać ze specjalnie przygotowanej letniej promocji: do końca wakacji obowiązuje promocyjna cena na mieszkania w energooszczędnej inwestycji Wawel Service Borkowska B1 i B2 – już od 4.800 za m2.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży

Więcej o energooszczędnych mieszkaniach z dopłatami na: http://www.taniemieszkania.pl/oferta/pokaz/borkowska-b1

Czytaj również

Coraz bardziej popularna wśród poszukujących własnego kąta staje się - oryginalnie zaaranżowana przestrzeń wspólna. Taką przestrzeń znaleźć można w warszawskich inwestycjach Wawel Service.

Czytaj więcej

Zobacz również