Dodano 18/06/2013

Osada Czorsztyn – miejsce, gdzie tradycja spotyka nowoczesność

W naszym zabieganym świecie każdemu potrzeba jest chwila na złapanie oddechu. Marzeniem jest posiadanie własnego małego raju - tylko nieliczni wiedzą jednak, jak go odnaleźć. Patrząc na Osadę Czorsztyn nie mamy wątpliwości, że oto roztacza się przed nami mały raj.

Nad Jeziorem Czorsztyńskim, u zbiegu trzech pasm górskich stworzono projekt, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością i otwiera na piękny krajobraz. Osada Czorsztyn to jedyny tego typu w regionie kompleks całorocznych, luksusowych willi. Góralski charakter, naturalne materiały: drewno, kamień wspaniale współgrają z aluminium i szkłem – mówi Bogusław Maciaś, Prezes Wawel Service. - To magiczne miejsce, do którego tęskni każdy, kto odwiedzi je chociaż na chwilę – dodaje.

Naturalne materiały, regionalna architektura

Do budowy kompleksu Osada Czorsztyn wykorzystano drewno w połączeniu z murarką oraz elementami ze szkła i stali wysokiej trwałości. Niesamowity efekt połączenia tradycji z nowoczesnością jest trwały – zaplanowany na dekady. Pomieszczenia domów są jasne, przestronne i zachowują wysoką termoizolacyjność. Domy jednorodzinne (o metrażach: 126,35 m2 , 146,20 m2  lub 157,80 m2) są stawiane równolegle, po pięć,  z jednoczesnym zagospodarowaniem i aranżacją otaczającej je zieleni. Teren osady jest ogrodzony.

Ekologiczna osada nad Jeziorem Czorsztyńskim

Osada Czorsztyn jest oddalona od Krakowa tylko o 100km, znajduje się we wsi Mizerna, położonej nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego. Z cypla, na którym rozplanowano domy rozpościera się przepiękny widok na Tatry, Gorce oraz Pieniny. Na ogrodzonym terenie osady znajduje się basen oraz szałas z paleniskiem  - miejsce towarzyskich spotkań. Okolicy strzegą dwa zamki w Nidzicy i Czorsztynie.

Aktywny wypoczynek i kontakt z naturą

Osada Czorsztyn o idealne miejsce do wyciszenia myśli, jak i aktywnego spędzania czasu na łonie natury (żagle, kajaki, surfing, rowery, konie, paralotnie, wędkarstwo, wyciągi narciarskie, rajdy terenowe i wiele innych).

Zapraszamy do wizyty w naszym domu pokazowym – poczuj klimat tego miejsca!

Zobacz film!

Zobacz więcej na www.osadaczorsztyn.pl oraz www.doradcy.wawelservice.pl

 

Czytaj również

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z konferencji prasowej inaugurującej Ogólnopolski Program Budownictwa Energooszczędnego "Dom dla Każdego”, która odbyła się 4 czerwca br. w Krakowie.

Czytaj więcej

Zobacz również