Dodano 17/06/2013

Foto-relacja z konferencji prasowej "Dom dla Każdego"

4 czerwca 2013 roku odbyła się konferencja prasowa inaugurująca Projekt „Dom dla Każdego” - Ogólnopolski Program Budownictwa Energooszczędnego. Zaproszeni goście, partnerzy Projektu oraz dziennikarze spotkali się w hotelu Andel’s w Krakowie.

Ogólnopolski Program Budownictwa Energooszczędnego „Dom dla Każdego” zrodził się w wyniku współpracy grupy firm – czołowych marek z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Celem Projektu jest budowa nowoczesnych, ciepłych, bezpiecznych, tanich w zakupie, eksploatacji domów i mieszkań energooszczędnych oraz propagowanie idei budownictwa energooszczędnego. Partnerami strategicznymi Projektu są: Wawel Service; Viessmann oraz BASF.

W konferencji wzięli udział: Bogusław Maciaś, Prezes Zarządu Wawel Service Sp. z o.o.; Sebastian Walerysiak, Prezes firmy Viessmann Sp. z o.o.; Robert Tkacz – Sales Manager Wall Systems BASF Polska Sp. z o.o.; Henryk Świtowski, Prezes Zarządu PRO-ECO INVEST S.A.; Przemysław Rogula - architekt reprezentujący M3SYSTEM Sp. z o.o.; Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy VETREX Sp. z o.o. oraz Jacek Ręka, Właściciel firmy CEBUD. Konferencję prowadził Tomasz Zubilewicz – dziennikarz i sympatyk tematyki „eko”.

 

Po zakończeniu wystąpień zaproszono gości do zawiedzenia bohatera konferencji– modelowego domu energooszczędnego „Dom dla Każdego” wykonanego w innowacyjnej technologii ze spienionego polistyrenu. Dom znajduje się w podkrakowskich Michałowicach.

 

Goście mieli okazję przejść się po domu w towarzystwie ekspertów – Partnerów Projektu oraz jego mieszkańców. W ramach projektu „Buduj z Energią” na miesiąc wprowadziła się tu bowiem rodzina. Przez cały miesiąc towarzyszył jej będzie zespół realizacyjny, przygotowujący materiał o budownictwie energooszczędnym i pasywnym dla TVP Info.

Pełna relacja z konferencji prasowej "Dom dla Każdego"

Więcej informacji o Projekcie „Dom dla Każdego” znajdą Państwo TUTAJ!

Czytaj również

Zaproszeni goście, partnerzy Projektu oraz dziennikarze spotkali się 4 czerwca 2013 roku w hotelu Andel’s w Krakowie.

Czytaj więcej

Zobacz również