Dodano 07/06/2013

Transmisja z domu w Michałowicach od 8 czerwca w TVP Info

20 maja 2013 trzyosobowa rodzina wprowadziła się do inwestycji Wawel Service „Dom dla Każdego” w podkrakowskich Michałowicach. Zamieszka tu przez cztery tygodnie w ramach projektu „Buduj z energią”. Przez cały miesiąc towarzyszył jej będzie zespół realizacyjny, przygotowujący materiał o budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

13. odcinków audycji wyemitowanych zostanie w TVP Info
w każdą sobotę od 8 czerwca do 31 sierpnia 2013 r. o godzinie 11:00  
oraz w niedziele od 9 czerwca do 1 września o godzinie 6:40

„Buduj z energią” w Michałowicach

Inwestycja Wawel Service „Dom dla Każdego” w Michałowicach to energooszczędny dom idealny - dom, który oszczędza dla Ciebie! Poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań projektowych i technicznych (systemu wentylacji mechanicznej z rekuperacją powietrza współpracującego z pompą ciepła typu powietrze–woda) może być eksploatowany przy mniejszym, niż w przypadku tradycyjnego budownictwa, zużyciu energii - zwłaszcza cieplnej - przeznaczonej do ogrzewania. Mniejsze zużycie energii to nie tylko niższe rachunki, to także – ulga dla środowiska.

„Dom dla Każdego” spełnia standardy budynków energooszczędnych - dla nabywców oznacza to możliwość otrzymania dopłaty do kredytu hipotecznego w ramach programu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Zobacz pierwszy odcinek programu "Dom Marzeń"

Więcej informacji o inwestycji TUTAJ!

 

Czytaj również

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji prasowej, która będzie doskonałą okazją do zapoznania się z Ogólnopolskim Programem Budownictwa Energooszczędnego "Dom dla Każdego".

Czytaj więcej

Zobacz również